„A mi bolygónk”

Országos projektpályázat

„A mi bolygónk” országos projektpályázat

Az Agóra Tudományos Élményközpont a Föld napja alkalmából „A mi bolygónk” címmel országos projektpályázatot hirdetett. A pályázatra a résztvevők két választható kategóriában – makett vagy ismeretterjesztő plakát készítésével – nevezhettek, szabadon választott technikával. A közel 100 pályázó közül iskolánk tanulói kiemelkedő eredményeket értek el a versenyen.

Díjazott tanulók:

Ismeretterjesztő plakát kategória:

  • Flórika Levente András (6.c)

Makett kategória:

  • Barna Zora (6.c) – egyéni
  • Krasznai Laura, Gór Blanka, Nagy Alíz, Somodi Szonja (5.c) – „Ökocsajok” csapat
  • Bányai Levente (6.b), Gombos Gréta (6.c), Gombos Petra (6.c), Nagy Luca Lili (6.b) –

„Bolygóvédők” csapat

A makettek újrahasznosított anyagok felhasználásával készültek, ezzel is hangsúlyozva a környezettudatos szemlélet fontosságát. A közös alkotómunka nemcsak a tanulók kreativitását és tudását fejlesztette, hanem közösségi összetartozásukat is erősítette.

 

Szívből gratulálunk!

Felkészítő tanár: Káli Anna

 

 

 

 

Legutóbbi frissítés: 2026. 06. 08. 18:49