Versenyeredmények 2017/2018

ORSZÁGOS VERSENYEREDMÉNYEK

VERSENY NEVE

HELYEZÉS

VERSENYZŐK

ÉVFOLYAM

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Tudásbajnokság Matematika

9.

 

10.

 

12.

Pintér Máté Botond 

Kovács Flóra Lilla   

Kerek Réka  

1.a

 

1.a

 

1.c

Keneseiné Szabó Ildikó

Keneseiné Szabó Ildikó

Simon Edit

Tudásbajnokság Környezetismeret 

10.

Kerek Réka  

1.c

Simon Edit

Böngész 4 fordulós környezetismeret csapatverseny

7.

 

 

 

8.

 

Batár Hanna Dóra  

Győrfi Lilla 

Bakóczy Ada    Szafkó Márk   Birtha Roland Péter  

Hamza Nándor   

2.a

 

 

Irinyiné Papp Ildikó

 

Szabó Magda Országos Csapatverseny

1.

Meczner Zsófia Puskás Panka Tóth Sára

4.c

Vigh Ibolya

 

 

Szabó Magda Országos Csapatverseny

 

2.

(1.cs.) Hmelyovszki Ede, Litauszki Ákos, Papp László, Rédl Barbara

(2.cs.)

Bodolai Kristóf Égerházi Réka Elekes Rajmund Győrffy Zétény

 

3.c

 

Burai Éva

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny

 

Szálkai Zsófia

7.a

Dusa Diána

„Tündérolvasók” Országos Szövegértési Csapatversenyen

 

4.

Kocsis Izabel Simon Réka

7.c

Dr Máténé Porcsalmy Magdolna

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória I. korcsoport

10.

Balogh Tamara

8.b

Dr Ziliziné Bertalan Gabriella

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória I. korcsoport

23.

Buka Sára

8.b

Dr Ziliziné Bertalan Gabriella

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Országos döntője 

1.

Tran Dávid

5.d

Mezőné Sivadó Andrea

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Országos döntője 

1.

Szabó Marcell

6.d

Fodor László

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Országos döntője 

5.

14.

Nábrádi Gergely

Bíró Péter

4.a

Dr. Ilku Miklósné Fodor László

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

11.

Tran Dávid

5.d

Mezőné Sivadó Andrea

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskola által megrendezett
országos illusztrációs rajzpályázat

1.

Fülöp Fanni

8.

Rácz Imre

A Madárkórház Alapítvány által meghirdetett megyei rajzverseny

1.

Szmik Emese

7.

Rácz Imre

Tudásbajnokság Történelem Országos  döntőben

18.

Kovács Adrienn

5.d

Kopjári István.

TITOK Történelem Országos Levelezős Verseny

19.

Kiss Dávid, Tran Dávid  Ónodi Mátyás

5.d

Kopjári István

TITOK Történelem Országos Levelezős Verseny

29.

Kertész Dóra

5.d

Kopjári István

Tudásbajnokság Haladó Angol Országos döntő

10.

Darin-Séllei Hédi

4.b

 

Országos Bicaj-Ricsaj Közlekedési Csapatverseny

 

4-8.

  1. csapat:

Haázer Balázs, Jászberényi Zoltán, Kondé Levente Leczó Dávid

  1. csapat

Madar Krisztián, Madar Kristóf, Péterváry Anna Vislóczki Bálint

7.d

Palczert László

RobotOlimpia 2018, Akadályfutás

15.

„Debreceni Páros”

Szabados Péter Sápi Vince

5-6. évf.

Ágoston Tamás

RobotOlimpia 2018,

Szumó

13.

„EgoLegok5.b”

Erdei Benedek Kókia Simon Zétény

5.b

Ágoston Tamás

RobotOlimpia 2018,

Szumó

17.

„Superbot”

Walke Donát

6.b

Ágoston Tamás

RobotOlimpia 2018,

Szumó

25.

„Debreceni Páros”

Szabados Péter Sápi Vince

6.a

Ágoston Tamás

Leány torna: Országos Diákolimpia „B” kategória

Csapatverseny

1.

 

 

 

 

 

 

 

1.

Kappelmayer Kitti

Matkó-Terhes Gabriella

Litauszki Aliz Györffi Lilla Varga Réka Molnár Eszter.

Sutyák Eszter Szegedi Panna Nagy Lili Simándi Viktória Ludman Eszter Kőrösi Dalma

I. korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

II. korcsoport

Varga Katalin

Antal Mária

Leány torna: Országos Diákolimpia „B” kategória

Egyéni verseny

1.

 

1.

2.

 

6.

Kappelmayer Kitti

Kőrösi dalma

Matkó-Terhes Gabriella

Simándi Viktória

Ludman eszter

 

  1. korcsoport

 

  1. korcsoport
  1. korcsoport

 

II. korcsoport

Varga Katalin

Antal Mária

Leány torna: Országos Diákolimpia „A” kategória

Csapatverseny

2.

2.

 

I. korcsoport II. korcsoport

Varga Katalin

Balaton Kupa, Kőröshegy Országos Meghívásos Csapatverseny

1.

1.

 

I. korcsoport

II. korcsoport

 

Varga Katalin

Balaton Kupa, Kőröshegy Országos Meghívásos Egyéni verseny

1.

2.

4.

1 fő

1 fő

1 fő

I. korcsoport

 

Varga Katalin

Balaton Kupa, Kőröshegy Országos Meghívásos Egyéni verseny

1.

3.

4.

1 fő

1 fő

1 fő

II. korcsoport

 

Varga Katalin

Reading in English

1.

 Silye Borbála

8.c

Rácz-Telkes Borbála

Reading in English

 

 

6.a

Birtháné Kovács Renáta

Országos Sulivívó Diákolimpia 2018, női párbajtőr csapatverseny IV. korcsoport

 

1.

Budai Marianna Kálmán Zille Réka

Varga Dóra Lívia

6.

 

 

 

 

RÉGIÓS VERSENYEREDMÉNYEK

 

VERSENY NEVE

HELYEZÉS

NEVEK

ÉVFOLYAM

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

 „Szép magyar beszéd”

Kazinczy-jelvény arany fokozata

Csáfordi Noémi

7. c

Dr Máténé Porcsalmy Magdolna

A Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

megyei kiemelt

Árnyas Éda Megyaszai Ábel

8.a

7.d

Demeter Józsefné

 

 

MEGYEI VERSENYEREDMÉNYEK

 

VERSENY NEVE

HELYEZÉS

VERSENYZŐK

ÉVFOLYAM

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

30.

 

 

32.

 

35.

Csorba Kristóf  

 

 

Pető Dávid    

 

Batár Hanna Dóra

2.b

 

 

2.c

 

2.a

Solymosiné Rozinger Erzsébet

Bíróné Pogány Annamária

Irinyiné Papp Ildikó

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

15.

 

20.

 

 

26.

Boda Marcell

 

Batár Hanna Dóra  

 

 

Mikula Máté

2.c

 

2.a

 

 

2.b

Bíróné Pogány Annamária

Irinyiné Papp Ildikó

Solymosiné Rozinger Erzsébet

NyelvÉsz nemzetközi anyanyelvi tanulmányi verseny

4.

 

6.

 

9.

 

10.

11.

 

14.

Buga Marcell   

 

Batár Hanna Dóra  

 

Török Illa   

 

Varga Léna  

Szafkó Márk  

 

Hidegkuti Vince   

1.c

 

2.a

 

1.c

 

2.c

2.a

 

1.c

Szendrei Zsoltné

Szentkirályi Gabriella

Szendrei Zsoltné

Balogh Ágnes

Szentkirályi Gabriella

Szendrei Zsoltné

Tudásbajnokság matematika

1.

2.

 

3.

 

5.

6.

10.

11.

12.

13.

 

16.

20.

Kerek Réka  

Pintér Máté Botond 

Kovács Flóra Lilla   

Szabó Dorina   

Fazekas Zoltán  

Borbély Előd  

Tóth Sára  

Török Illa  

Rábai György  

 

Maroda Áron  

Horváth Ágoston  

1.c

1.a

 

1.a

 

1.c

1.c

1.c

1.c

1.c

1.a

 

1.c

1.c

Simon Edit

Keneseiné Szabó Ildikó

Keneseiné Szabó Ildikó

Simon Edit

Simon Edit

Simon Edit

Simon Edit

Simon Edit

Keneseiné Szabó Ildikó

Simon Edit

Simon Edit

Tudásbajnokság matematika

9.

 

20.

 

21.

 

23.

 

32.

 

33.

 

34.

 

36.

Ungár Zsuzsanna  

 

Szafkó Márk  

 

Gulyás Ágoston  

 

Mezei Marcell  

 

Lóczi Lehel 

 

Batár Hanna Dóra 

 

Vitányi Tibor

 

Bakóczy Ada Hanga 

2.c

 

2.a

 

2.a

 

2.c

 

2.a

 

2.a

 

2.a

 

2.a

Bíróné Pogány Annamária

Irinyiné Papp Ildikó

Irinyiné Papp Ildikó

Bíróné Pogány Annamária

Irinyiné Papp Ildikó

Irinyiné Papp Ildikó

Irinyiné Papp Ildikó

Irinyiné Papp Ildikó

Tudásbajnokság anyanyelv

12.

 

15.

21.

 

24.

28.

Batár Hanna Dóra  

 

Boda Marcell   

Lóczi Lehel 

 

Ungár Zsuzsanna  

Győrfi Lilla 

2.a

 

2.c

2.a

 

2.c

2.a

Szentkirályi Gabriella

Balogh Ágnes

Szentkirályi Gabriella

Balogh Ágnes

Szentkirályi Gabriella

Tudásbajnokság Irodalom-szövegértés

10.

17.

Mezei Marcell  

Bakóczy Ada Hanga  

2.c

2.a

Balogh Ágnes

Szentkirályi Gabriella

Tudásbajnokság Környezetismeret

3.

4.

 

6.

8.

 

10.

 

14.

 

15.

 

17.

Kerek Réka  

Mensáros Anna Dorka 

Sebestyén Zétény  

Varga Léna   

 

Bedekovics Barnabás  

Mag Levente  

 

Hermann Dávid  

 

Lőrinczi Gergő  

1.c

1.c

 

1.c

2.c

 

2.c

 

2.c

 

2.c

 

2.a

Simon Edit

Simon Edit

 

Simon Edit

Bíróné Pogány Annamária

Bíróné Pogány Annamária

Bíróné Pogány Annamária

Bíróné Pogány Annamária

Irinyiné Papp Ildikó

Bolyai Anyanyelvi Verseny

3.

Elekes Rajmund Hmelyovszki Ede

Irinyi Tamás Rédl Blanka

3.c

Burai Éva

Bolyai Anyanyelvi Verseny

1.

Baló Eszter Boda Boglárka Elekes Milla Sipos Zoé

 

5.d

Burai Éva

Csapókerti Általános Iskola által szervezett Megyei Népdaléneklési Verseny

 

1.

Baló Eszter, Drabik Nikolett, Elekes Milla, Győrffy Léna, Sipos Zoé  Ruszthi Loretta

5.d

Kálmánchelyi-Papp Hajnalka

Csapókerti Általános Iskola által szervezett Megyei Népdaléneklési Verseny

2.

Fehér Fanni Szentmiklósi Réka

 

Kálmánchelyi-Papp Hajnalka

Sakk Diákolimpia

 

2.

Irinyi Tamás és Pető Dávid

3.osztály

Farkas Ádám

Sakk Diákolimpia

3.

Böjtös Attila, Gyöngy Lilla, Tóth Gergő

Varga Mátyás

 

Farkas Ádám

A Debreceni Hunyadi János Általános Iskola által szervezett “Hunyadiak nyomában” megyei történelem versenyt

2.

 

Bazsek Brúnó, Sass Barnabás, Horváth Karolina, Postás Panna Alma

5.b

6.a

Kálmánchelyi-Papp Hajnalka

Megyei Népdaléneklési Minősítő Verseny

Két ezüst és egy bronz minősítés

11 fő, 2 csapat és 1 szóló

5-6.

7-8.

Kálmánchelyi-Papp Hajnalka

Zrínyi Ilona Matematika 

Csapatverseny

2.

Czifra Mária, Pálóczi-Horváth Áron, Szabó Marcell

6.d

Fodor László

Zrínyi Ilona Matematika 

Csapatverseny

1.

Drabik Nikolett, Elekes Milla, Tran Dávid

5.d

Mezőné Sivadó Andrea

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

(egyéni)

     3.

     9.

    11.

  

   18.

   

    19.

Tran Dávid

Elekes Milla

Drabik Nikolett

Kovács Adrienn

Jánossy Márton

5.d

Mezőné Sivadó Andrea

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

(egyéni)

3.

 

5.

 

 

20.

Szabó Marcell

Pálóczi-Horváth Áron

Czifra Mária

6.d

Fodor László

Hevesy György Kárpát-medencei kémia verseny

12.

 

8.

Tóth Györgyné

Bendegúz "nyelvÉsz" Nemzetközi anyanyelvi tanulmányi verseny

4.

Buga Marcell

1.c

Szendrei Zsoltné

VARÁZSCERUZA Megyei Helyesíró Verseny

1.

 

 

Kovács Lili Júlia

 

4. b

 

 

Kovácsné Józsa Tünde

 

VARÁZSCERUZA Megyei Helyesíró Verseny

3.

8.

Elekes Milla Elekes Rajmund

5.d

3.c

Burai Éva

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny        

11.

12.

1.

Boda Boglárka

Opposits Ágota

Silye Borbála

5.d

6.

8.c

Burai Éva

Réz Szabina

Dr Máténé Porcsalmy Magdolna

A Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-földtan Verseny megyei döntő

5.

 

16.

Megyaszai Ábel

Leczó Dávid

7.d

 

7.c

Bikszády István

Bolyai Matematika Csapatverseny

2.

 

 

 

 

Kiss Dávid

Ónodi Mátyás

Szilágyi Péter

Tran Dávid

 

5.d

Mezőné Sivadó Andrea

Bolyai Matematika Csapatverseny

6.

Boda Boglárka

Elekes Milla

Kertész Dóra

5.d

Mezőné Sivadó Andrea

Bolyai Matematika Csapatverseny

6.

Gríger Zoltán

Meczner Zsombor

Schwarczenberger Csongor

Terdik Benedek

6.d

Fodor László

Bolyai Matematika Csapatverseny

4.

Kerekes Bence

Pálfi Szabolcs

Mező-Kerekes Márk

Bogdándy Béla

8.d

Dr Kovácsné Pető Andrea

Bolyai Matematika Csapatverseny

5.

Demény Márton

Abari Gergő

Gimes Szabolcs

Gali Péter

8.d

Dr Kovácsné Pető Andrea

Varga Tamás Matematikaverseny

18.

Kerekes Bence

8.d

Dr Kovácsné Pető Andrea

Alapműveleti Matematikaverseny megyei forduló

1.

3.

Nábrádi Gergely Bíró Péter

4.c

4.c

Dr. Ilku Miklósné

 

Alapműveleti Matematikaverseny megyei forduló

6.

Tran Dávid

5.d

Mezőné Sivadó Andrea

Alapműveleti Matematikaverseny megyei forduló

1.

Szabó Marcell

6.d

Fodor László

 

"Ki tud többet az Európai Unióról?"

 

 

1.

 

 

 

 

4.

"Youtubesok" Illés Réka, Kun Kitti, Kovács Dávid, Pénzes Flóra

"Hawaii5"

Szálkai Zsófia a, Pozsonyi Viktória a,

Buka Ildikó Szilágyi Dóra 

 

5.d

 

 

6.b

 

 

7.a

7.c

 

8.a

Kopjári István

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

5.

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

4.

„Természetesek” Griger Márton Gyula Levente Kovács Lili Júlia Rédl Pál

„Ki van mind a 4 kerék”

Boda Boglárka Elekes Milla Novák Boglárka Sipos Zoé 

„Részöcskék” Barta Imre Bulátkó Bálint Márkus Dániel Szabó Marcell

„Pingvinek” Duman Rebeka Kertész Anna Palotás Ida, Tóth Gréta

4.o

 

 

 

 

 

5.d

 

 

 

 

 

 

6.d

 

 

 

 

8.c

Puskásné Korom Erika

 

 

 

 

Szászi Éva

 

 

 

 

 

 

Bikszády István,

Demeter Józsefné,

 

Hammersberg Ganstuchné Rácz Judit, Tóth Györgyné

 

VÁROSI VERSENYEREDMÉNYEK

 

 

VERSENY NEVE

HELYEZÉS

VERSENYZŐK

ÉVFOLYAM

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

 

Kazinczy Ferenc „Szép magyar beszéd” verseny

2.

Csáfordi Noémi

7. c

Dr Máténé Porcsalmy Magdolna

 

Szövegértési Verseny

 

2.

Irinyi Tamás

3.c

Burai Éva

 

                   

 

Frissítés dátuma: 2018.08.19.


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napján hatályba lépett Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ