A Kossuth-szobornál koszorúztak diákjaink

2018, október 10 - 18:15
Kossuth Lajos születésnapján koszorúztak a kiskossuthosok.

A Kossuth Társaság minden évben megünnepli névadójának születésnapját.

Kossuth Lajos 1802. szeptember 19-én született Monokon.

Idén egy nagyszabású ünnepség keretében, katonai tiszteletadás mellett került sor a koszorúzásra, melyen iskolánk egykori és jelenlegi tanárai, valamint diákjai képviseletében népes küldöttség vitte az intézményi koszorút.

Galéria.

 


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napján hatályba lépett Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ