Címlap

Történelem

Paczné Iván Edit Klára (magyar-történelem)

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, DE Oktatási-Nevelési Intézmények, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Központi telefonszám +36 52 512 900 / 73914
E-mail
Cím 4024 Debrecen, Kossuth utca 33.
Épület, emelet, szobaszám KLGYGÁI Kossuth utcai épület, 1. emelet, 128 (tanári)
Weboldal

Kopjári István Attila (történelem - etika)

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, DE Nevelési-oktatási Intézmények, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Központi telefonszám +36 52 512 900 / 73914
E-mail
Cím 4024 Debrecen, Kossuth utca 33.
Épület, emelet, szobaszám KLGYGÁI Kossuth utcai épület, 1. emelet, 128 (tanári)
Weboldal

Az iskolában a történelem és erkölcstan tantárgyakat tanítom, valamint osztályfőnök is vagyok. Célom, hogy a diákjaim érdeklődését felkeltsem tantárgyaim iránt, tudásukat változatos módon bővítsem. A fegyvertörténet szakkörön tanulóink ismereteit és képességeit fejlesztem, kiemelten kezelve a honvédelem nemes témakörét. A tehetséggondozást nemcsak itt, hanem versenyfelkészítés és szervezés közben is megvalósítom. Részt veszek a történelmi évfordulók méltó megünneplésének szervezésében és lebonyolításában.

Feleségemmel együtt a nyári szünetben tábort szervezünk diákjainknak a Zemplén-hegységben, ahol a természetszeretet és a honismeret témájában játékos csapatépítés is megvalósul. Ifjúságvédelmi felelősként segítek tanulóink és családjaik problémáinak megoldásában, a megelőző munkában. Vezető- és mentortanárként részt veszek a tanárjelöltek gyakorlati képzésében, pedagógiai szakdolgozataik bírálatában.

Kálmánchelyi-Papp Hajnalka Erzsébet (történelem)

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, DE Nevelési-oktatási Intézmények, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Központi telefonszám +36 52 512 900 / 73914
E-mail
Cím 4024 Debrecen, Kossuth utca 33.
Épület, emelet, szobaszám KLGYGÁI Kossuth utcai épület, 1. emelet, 128 (tanári)
Weboldal

Frissítés dátuma: 2021.09.22.


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napjától kötelezően alkalmazandó Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ

A tájékoztatót megismertem.