Címlap

Magyar nyelv és irodalom

Paczné Iván Edit Klára  (magyar-történelem)

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, DE Oktatási-Nevelési Intézmények, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Központi telefonszám +36 52 512 900 / 73914
E-mail
Cím 4024 Debrecen, Kossuth utca 33.
Épület, emelet, szobaszám KLGYGÁI Kossuth utcai épület, 1. emelet, 128 (tanári)
Weboldal

Réz Szabina  (magyar-történelem)

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, DE Oktatási-Nevelési Intézmények, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Központi telefonszám +36 52 512 900 / 73914
E-mail
Cím 4024 Debrecen, Kossuth utca 33.
Épület, emelet, szobaszám KLGYGÁI Kossuth utcai épület, 1. emelet, 128 (tanári)
Weboldal
2009-ben a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karán okleveles történelem-magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár diplomát szereztem. Iskolánk 5-8. évfolyamán tanítok, valamint osztályfőnöki feladatokat is ellátok.

Dr. Máténé Porcsalmy Magdolna (magyar)

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, DE Oktatási-Nevelési Intézmények, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Központi telefonszám +36 52 512 900 / 73914
E-mail
Cím 4024 Debrecen, Kossuth utca 33.
Épület, emelet, szobaszám KLGYGÁI Kossuth utcai épület, 1. emelet, 128 (tanári)
Weboldal

Sápiné Bényei Rita (magyar)

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, DE Nevelési-oktatási Intézmények, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Központi telefonszám +36 52 512 900 / 73914
E-mail
Cím 4024 Debrecen, Kossuth utca 33.
Épület, emelet, szobaszám KLGYGÁI Kossuth utcai épület, 1. emelet, 128 (tanári)
Weboldal

Egyetemi végzettségű kutatótanár, szakvizsgázott vezetőtanár, nemzetközi okleveles TCI vezető vagyok. A tanárképzéshez kapcsolódó vezetői feladatokat látom el a Kossuth Gyakorlóban. Munkámhoz tartozik a gyakoroltatás részfeladatainak koordinálása, az elkészült dokumentumok összesítése, véleményezése. Kapcsolatot tartok a fenntartóval, az Debreceni Egyetem oktatással foglalkozó szervezeti egységeivel, a módszertanosokkal, szaktanszékekkel, vezetőtanárokkal, az ország gyakorlóiskoláinak tanárképzési vezetőivel, valamint országos és nemzetközi intézményekkel. A tanároknak, egyetemi hallgatóknak, szülőknek, diákoknak végzett szakmai tanácsadás mellett magyar nyelvet és irodalmat tanítok a Kossuth utcai feladat-ellátási helyen.

Tóvizi Erika Ilona (magyar)

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, DE Nevelési-oktatási Intézmények, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Központi telefonszám +36 52 512 900 / 73914
E-mail
Cím 4024 Debrecen, Kossuth utca 33.
Épület, emelet, szobaszám KLGYGÁI Kossuth utcai épület, 1. emelet, 128 (tanári)
Weboldal

Első egyetemi diplomámat 1992-ben szereztem magyar-történelem szakon a Debreceni Egyetemen. Majd újabb szakot végeztem és szakvizsgákat tettem közoktatási vezető és mentorpedagógus szakirányokon. Részt veszek az érettségi vizsgáztatásban, a Kiskossuthban magyar nyelv és irodalom szakos vezetőtanárként dolgozom. 2016 augusztusában kaptam kinevezést iskolánk intézményvezető-helyettesi feladatainak ellátására.

Frissítés dátuma: 2021.10.13.


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napjától kötelezően alkalmazandó Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ

A tájékoztatót megismertem.