Magyar nyelv és irodalom

Paczné Iván Edit Klára  (magyar-történelem)

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, DE Oktatási-Nevelési Intézmények, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

Réz Szabina  (magyar-történelem)

Weboldal
2009-ben a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karán okleveles történelem-magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár diplomát szereztem. Iskolánk 5-8. évfolyamán tanítok, valamint osztályfőnöki feladatokat is ellátok.

Dr. Máténé Porcsalmy Magdolna (magyar)

Weboldal

Sápiné Bényei Rita (magyar)

Szervezeti egység Debreceni Egyetem, DE Nevelési-oktatási Intézmények, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Weboldal

Egyetemi végzettségű kutatótanár, szakvizsgázott vezetőtanár, nemzetközi okleveles TCI vezető vagyok. A tanárképzéshez kapcsolódó vezetői feladatokat látom el a Kossuth Gyakorlóban. Munkámhoz tartozik a gyakoroltatás részfeladatainak koordinálása, az elkészült dokumentumok összesítése, véleményezése. Kapcsolatot tartok a fenntartóval, az Debreceni Egyetem oktatással foglalkozó szervezeti egységeivel, a módszertanosokkal, szaktanszékekkel, vezetőtanárokkal, az ország gyakorlóiskoláinak tanárképzési vezetőivel, valamint országos és nemzetközi intézményekkel. A tanároknak, egyetemi hallgatóknak, szülőknek, diákoknak végzett szakmai tanácsadás mellett magyar nyelvet és irodalmat tanítok a Kossuth utcai feladat-ellátási helyen.

Tóvizi Erika Ilona (magyar)

Weboldal

Első egyetemi diplomámat 1992-ben szereztem magyar-történelem szakon a Debreceni Egyetemen. Majd újabb szakot végeztem és szakvizsgákat tettem közoktatási vezető és mentorpedagógus szakirányokon. Részt veszek az érettségi vizsgáztatásban, a Kiskossuthban magyar nyelv és irodalom szakos vezetőtanárként dolgozom. 2016 augusztusában kaptam kinevezést iskolánk intézményvezető-helyettesi feladatainak ellátására.

Frissítés dátuma: 2021.10.13.