Lendületben az Egyetemi PolgáRock
Óriási sikert aratott az egyetemi dolgozókból álló színtársulat legutóbbi előadása: ahogyan tavaly, úgy idén is az Anconai szerelmesek című zenés vígjátékot mutatták be az oDEonban. Az est legnagyobb meglepetése Bács Zoltán, a Debreceni Egyetem kancellárjának színpadra lépése volt.
ZK-s siker a kanadai ütős versenyen
Online nemzetközi ütőhangszeres megmérettetésen ért el kiemelkedő eredményt a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának végzős hallgatója. Tóth Levente az ottawai 21st Century Talents Percussion Competition elnevezésű versenyen végzett az első helyen.
Több, mint 200
Szülői értekezletek a Kiskossuthban
Szeretettel várjuk Önöket.
Tanévnyitó a Kiskossuthban
Felavattuk elsőseinket.
Letették az oltóanyaggyár alapkövét
Jövő év végén megkezdődik a vakcinagyártás a Debreceni Egyetem innovációs parkjában épülő Nemzeti Oltóanyaggyárban. A szeptember 5-ei alapkőletételen elhangzott, hogy az üzem évente több mint húszmillió, különböző technológiával készülő vakcinát gyárt majd.
Biztonsági specializációk a GTK-n
Európában egyedülálló, gazdaság- és vállalatbiztonsággal foglalkozó specializációk indulnak a következő tanévtől a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karán. A részletekről a GTK és a KKFKK közös Tanévnyitó Gazdasági Konferenciáján beszéltek a szervezők.
Baseball
Különleges sportban jeleskedik tehetséges tanítványunk.