Címlap

12 év feletti tanulóink oltása

2021, augusztus 19 - 15:30
Augusztus 25. szerda 12 óráig várjuk a visszajelzéseket a megadott email címre!

Tisztelt Szülők!

 

 

A 12 év feletti tanulóink oltásával kapcsolatos bővebb információkat alább olvashatják:

level_a_szuloknek_2021.08.19.pdf

diakok_jelentkezesi_lap_covid19_oltas.docx

hozzajarulo_nyilatkozat_oltasi_kampanyhoz.docx

 

Tisztelettel:

Kálmánchelyi-Papp Hajnalka és Csomorné Albert Tímea

intézményvezető-helyettesek

Az előnézeti kép forrása:

részlet a Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ által 2020 áprilisában meghirdetett „STOP koronavírus! Én így védekezem a koronavírus ellen…” című

országos online rajzpályázaton különdíjban részesült Kovács Lili Júlia képregényéből.

 


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napjától kötelezően alkalmazandó Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ

A tájékoztatót megismertem.