Címlap

1 % - Ne hagyja! Adja!

Tisztelt Szülők!

Idén is lehetőség van arra, hogy rendelkezzenek az összevont adóalap után befizetett személyi jövedelemadójuk 1+1%-áról. Ezt legkésőbb 2022. május 20-áig, az szja-bevallástól függetlenül is megtehetik. A megfizetett személyi jövedelemadójuk 1%-át regisztrált civil szervezetnek ajánlhatják fel.

Iskolánk munkáját több jogosult civil szervezet is segíti. Figyelmükbe ajánljuk támogatási felhívásukat.

 

"Jelenben a Jövőnként" Közhasznú Egyesület -  Adószám:18998045-1-09

Egyesületi felhívás

 

Kossuth Általános Sportalapítvány - Adószám: 18546026-1-09

Alapítványi felhívás

 

Kossuth Általános Nyelvi Alapítvány - Adószám: 19125572-1-09

Alapítványi felhívás

 

Felajánlásukat iskolánk valamennyi tanulója, az iskolavezetés és civil szervezeteink nevében tisztelettel köszönjük!

 

 

 

 

 

 

Frissítés dátuma: 2022.05.27.


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napjától kötelezően alkalmazandó Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ

A tájékoztatót megismertem.