Dortmundi cserekapcsolatunk

Iskolánk diákjai április 10-17. között viszonozták németországi partneriskolánk őszi látogatását Birtháné Kovács Renáta tanárnő és Bikszády István tanár úr vezetésével.

Vendéglátóink változatos programokkal vártak bennünket. Többek között felfedeztük Dortmund és Bochum városát, stadiontúrán vettünk részt, jártunk a Német Bányászati Múzeumban, minigolfoztunk 3D-s szemüvegben a sötétben, a tudomány és a technika vívmányaival ismerkedtünk a DASA-ban, megkóstoltuk Németország legfinomabb currywurstját, festettünk, táncoltunk, tolltartót készítettünk. A hétvége két napján a vendéglátó családok és kollégák kirándulásokat szerveztek Kölntől Amszterdamig.

Fájó szívvel búcsúztunk az ott töltött nyolc nap után. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a jókedvű, tartalmas cserekapcsolatot!