1. projekt

2003-ban megnyílt a lehetőség arra, hogy már általános iskolások is utazzanak a Comenius 1 iskola együttműködési projekt keretében. Így először 2004-ben kaptunk támogatást a „Mi és a Körülöttünk Lévő Világ” című projekthez, amelyben együtt dolgoztunk az olasz Fermoval, a német Dillingennel, a lengyel Czestochowaval, a skót Newmore by Invergordonnal és a svéd Askimmel. Először az olaszok, majd a németek voltak a koordinátorok. A két év során szakácskönyvet készítettünk a nemzeti ételeinkből, felmérést az ünnepeinkről és szokásainkról, sport kérdőívet és almatortát, majd legendákat kutattunk, ebből naptárt állítottunk össze egymás számára, népzenei CD-t, kisfilmet a lakóhelyünkről és a turisták számára egy kis könyvecskét a lakóhelyünk nevezetességeiről.

Frissítés dátuma: 2017.06.24.